دانلود فصل سوم شهرزاد

دانلود فصل سوم شهرزاد ( قسمت ۸ هشتم)

دانلود فصل سوم شهرزاد
دانلود شهرزاد فصل ۳ با لینک مستقیم
قسمت هشتم فصل سوم شهرزاد اضافه شد
 

دانلود تمام قسمت های سریال شهرزاد فصل سوم با لینک مستقیم ، از وب سایت دانلود شهرزاد
فصل سوم شهرزاد به کارگردانی حسن فتحی و بازیگری شهاب حسینی ، ترانه علیدوستی
دانلود شهرزاد فصل ۳ با کیفیت فوق العاده اچ دی HD
سریال شهرزاد که تا به حال ۲ فصل از آن به نمایش خانگی آمده است ، از محبوبیت بسیار بالایی در ایران برخوردار گردیده است . تولید این سریال همچنان ادامه دارد و فصل سوم آن هم اکنون از سایت دانلود شهرزاد قابل دریافت می باشد  .

::: قسمت اول – فصل سوم:::

دانلود قسمت اول فصل سوم ( کیفیت ۴۸۰ بلوری )

دانلود قسمت اول فصل سوم ( کیفیت ۷۲۰ بلوری )

دانلود قسمت اول فصل سوم ( کیفیت ۱۰۸۰ بلوری )

دانلود قسمت اول فصل سوم ( کیفیت ۴k بلوری )


::: قسمت دوم – فصل سوم :::

دانلود قسمت دوم فصل سوم ( کیفیت ۴۸۰ بلوری )

دانلود قسمت دوم فصل سوم ( کیفیت ۷۲۰ بلوری )

دانلود قسمت دوم فصل سوم ( کیفیت ۱۰۸۰ بلوری )

دانلود قسمت دوم فصل سوم ( کیفیت ۴k بلوری )


::: قسمت سوم – فصل سوم :::

دانلود قسمت سوم فصل سوم ( کیفیت ۴۸۰ بلوری )

دانلود قسمت سوم فصل سوم ( کیفیت ۷۲۰ بلوری )

دانلود قسمت سوم فصل سوم ( کیفیت ۱۰۸۰ بلوری )

دانلود قسمت سوم فصل سوم ( کیفیت ۴k بلوری )


::: قسمت چهارم – فصل سوم :::

دانلود قسمت چهارم فصل سوم ( کیفیت ۴۸۰ بلوری )

دانلود قسمت چهارم فصل سوم ( کیفیت ۷۲۰ بلوری )

دانلود قسمت چهارم فصل سوم ( کیفیت ۱۰۸۰ بلوری )

دانلود قسمت چهارم فصل سوم ( کیفیت ۴k بلوری )


::: قسمت پنجم – فصل سوم :::

دانلود قسمت پنجم فصل سوم ( کیفیت ۴۸۰ بلوری )

دانلود قسمت پنجم فصل سوم ( کیفیت ۷۲۰ بلوری )

دانلود قسمت پنجم فصل سوم ( کیفیت ۱۰۸۰ بلوری )

دانلود قسمت پنجم فصل سوم ( کیفیت ۴k بلوری )


::: قسمت ششم – فصل سوم :::

دانلود قسمت ششم فصل سوم ( کیفیت ۴۸۰ بلوری )

دانلود قسمت ششم فصل سوم ( کیفیت ۷۲۰ بلوری )

دانلود قسمت ششم فصل سوم ( کیفیت ۱۰۸۰ بلوری )

دانلود قسمت ششم فصل سوم ( کیفیت ۴k بلوری )


::: قسمت هفتم – فصل سوم :::

دانلود قسمت هفتم فصل سوم ( کیفیت ۴۸۰ بلوری )

دانلود قسمت هفتم فصل سوم ( کیفیت ۷۲۰ بلوری )

دانلود قسمت هفتم فصل سوم ( کیفیت ۱۰۸۰ بلوری )

دانلود قسمت هفتم فصل سوم ( کیفیت ۴k بلوری )


::: قسمت هشتم – فصل سوم :::

رمز این فایل در روز ۲۰ فروردین به شما ارسال خواهد شد

دانلود قسمت هشتم فصل سوم ( کیفیت ۴۸۰ بلوری )

دانلود قسمت هشتم فصل سوم ( کیفیت ۷۲۰ بلوری )

دانلود قسمت هشتم فصل سوم ( کیفیت ۱۰۸۰ بلوری )

دانلود قسمت هشتم فصل سوم ( کیفیت ۴k بلوری )

فصل سوم سریال شهرزاد

این پست مخصوص لینک های دانلود فصل سوم شهرزاد می باشد .

در مورد ۳ فصل از شهرزاد بیشتر بدانید …

در بین اهالی سینما و فیلم لطیفه ای وجود دارد. می گویند شبی فیلمنامه نویسی از خواب پرید و با هیجان به همسرش گفت در خواب صحنه ای را دیدم که اگر به رشته تحریر دربیاید بهترین فیلمنامه تارخ سینمای جهان می شود. همسرش از او می خواهد که ایده اصلی فیلمنامه را روی یک تکه کاغذ بنویسد تا صبح روز بعد دوباره به نوشتن آن فکر کند. فردای آن شب فیلم نامه نویس کاغذ را برداشت و تنها جمله ای که روی آن نوشته شده بود این بود، این بود. “دختر پسر را می بیند!”

این داستان واقعی دقیقا حکایت نوشته شدن فیلمنامه محبوب “بر باد رفته” مارگارت میچل است. عشق دو دلداده که برای رسیدن به هم تلاش می کنند و میان تمام عطش و مهری که به هم دارند هر بار زندگی شان دستخوش یک حادثه جدید می شود و بیننده با هر فراز و نشیب داستان خوشحال می شود، اشک می ریزد، بغض می کند یا عصبانی می شود.

البته فیلم ها و داستان های زیادی هستند که با آگاهی از این موضوع که داستان های عشقی چه جذبه همه گیری دارند دو دلداده بیچاره را گیر می آروند و زمین و زمان را به جان شان می اندازند تا به خیال خودشان رسیدن این دو محبوب بعد از سختی های فراوان به دل بیننده بنشیند. اما چه کسی از یک داستان تک بعدی و فقط عاشقانه خوشش می آید؟ قطعا هر چقدر هم که طرفدار اینگونه فیلم ها باشید بعد از دیدن ۱۴۰ قسمت اشک و آه و دوری و عشق های بر دل مانده حوصله تان سر می رود.

چه بهتر که بیایید و چند دغدغه را با هم دنبال کنید. قصه عاشقی دو دلدار را تعریف کنید و در کنارش به شرح زندگی اجتماعی مردم آن زمان بپردازید و کمی از سیاست مایع بگذارید کمی داستان را جنایی کنید. کمی با دیگر شخصیت های داستان بازی کنید و قصه های شان را تعریف کنید. همین می شود که یک داستان با چند بعد مختلف بیشتر به دل می نشیند و شانس این را دارد که حتی به یک قصه ماندگار تبدیل شود.

نقد و بررسی سه فصل سریال شهرزاد

سریال شهرزاد نیز دقیقا همین روند را در پیش گرفت. قصه از دلدادگی دو جوان در کافه نادری شروع شد و با توصیف زندگی مردم از بعد اجتماعی ادامه یافت. فرهاد قصه درگیر جریانات سیاسی کودتای سال ۱۳۳۲ شد و شهرزاد برای نجات دادن جان او مجبور شد حسرت نداشتنش برای همه عمر را به جان بخرد. بیننده این بار به جای اینکه دو سه قسمت گریه و زاری را تحمل کند؛ شاهد ایستادگی های زنانه شهرزاد و صبوری های دوست داشتنی اش بود و با هر لبخند تلخ او قلبش به درد آمد. شهرزاد از خودش گذشت و فرهاد زنده ماند. ایثاری که در یکی دو سکانس افراطی خلاصه نشد بلکه بیننده عمق تلخی داستان را در ادامه قصه در پس چند اتفاق کوچک و بزرگ، تنها خودش حس کرد درحالی که سریال شهرزاد نیز روند عادی خودش را بدون وقفه در پیش گرفت.

قصه ادامه گرفت و هر یک از شخصیت ها در روند داستان رنگی به خود گرفتند. و سریال شهرزاد آن جایی خواستنی تر شد که برخلاف فیلم های چند دهه اخیر، ما شاهد یک شخصیت به شدت منفی و یک آدم همیشه خوب و صبور نبودیم. شما همان قدر که قلدری های بزرگ آقا را دیدید و نفرت وجودتان را گرفت، مهربانی و نگرانی های پدرانه او برای دخترش را هم می دیدید. شهرزاد گاهی صبور بود و گاهی مانند هر انسان دیگری طاقتش طاق می شد و شخصیت افسانه ای همیشه مثبتی برای خود نساخت. و هر یک از شخصیت های سریال شهرزاد نمایان گر انسانی بودند در دنیای واقعی که باور کردن شان سخت نبود.

شهرزاد با بازی بازیگران خبره مانند ترانه علیدوستی، علی نصیریان، شهاب حسینی و مصطفی زمانی به خوبی در دل بیننده جای گرفت و موسیقی هم نه تنها در تیراژ غوغا می کرد که در هر سکانس و در پس هر اتفاقی در سریال بار احساسی داستان را به دوش گرفته و اجازه داد تا مردم با صدای موزیک بشنوند، ببینند و حس کنند.

نقد و بررسی سه فصل سریال شهرزاد

از برخی از ایرادات جزئی و سهل انگاری هایی در شرح مسائل تاریخی و برخی از بازی های نقش های حاشیه ای که بگذریم قطها شهرزاد در فصل اول به خوبی توانست مخاطب را در هر رده سنی و با هر سلیقه ای راضی کند.

سریال شهرزاد به فصل دوم رسید و بعد از روزها انتظار به خانه مخاطبان بازگشت. مخاطبی که دلتنگ غافلگیری های زنانه شهرزاد و قدرت مسلم بزرگ آقا به عنوان ستون های اصلی داستان بود این بار کمتر توانست صحنه هایی از شهرزاد ببیند. بزرگ آقا قدرتش را کم کم از دست داد و با مرگ او بیننده جای خالی یک شخصیت تعیین کننده و قدرتمند را به خوبی حس می کرد.

بعد از مرگ بزرگ آقا، قباد دیوان سالار که جانشین او بود تنها روایتگر عشق و دلتنگی اش برای شهرزاد بود و هیچ تمالی به قدرت نداشت. در حالی که یک پایش در جایگاه سابق بزرگ آقا بود و یک پای دیگرش در تغلا برای رسیدن به شهرزاد؛ تصمیم گرفت تنها به دومی تن بدهد. قباد با بازی البته درخشان شهاب حسینی هر چند باورپذیر و قابل درک بود اما شانه از چیزی خالی کرد که به شدت نیاز به آن در روند داستان حس می شد. بعد از آن عمه بلقیس آمد تا کمی اوضاع را آرام کند اما هرگز نتوانست جذبه و اقتدار بزرگ آقا را به نمایش بگذارد. گاهی نوکری در خانه و گاهی سروان اداره آگاهی با خیال قدرت طلبی شور کوچکی در روند داستان ایجاد می کرد اما این شعله های کوچک که زود هم خاموش می شدند نه تنها نتوانستند بیننده را راضی کنند که تنها روایتگر یک چیز بودند. و آن ها سردرگمی مسلم داستان در فصل دوم بود.

نقد و بررسی سه فصل سریال شهرزاد

آقای فتحی گویی قصد داشت با بازیگران تازه ای که هر بار به سریال اضافه می شدند و نقش شان پررنگ می شد و یا با اغراق بیشتر روی تجملات سریال، میکاپ بازیگران و جزئیاتی که بیشتر برازنده فیلم های ترکیه ای است بیننده را اغوا کند. اما مخاطب به سختی دلتنگ اسطوره ای بود که حرفی برای گفتن داشته باشد. شهرزادی که خوب می شناختیمش و هنوز خواستی بود اما حرف تازه ای برای گفتن نداشت و قبادی که مدام بیچارگیش را به رخ می کشید روایت را به یک روایت تک بعدی نه در بخش های مختلف سیاسی اجتماعی و درام بلکه در شخصیت پردازی و توصیف هر چه بهتر داستان عاشقانه اصلی تبدیل کرد.

در فصل سوم شهرزاد حتی موسیقی هم برگ برنده ای رو نکرد و آهنگ های فصل دوم نتوانستند با ترک های محبوب فصل اول رقابت کنند. و این روند تا حدی پیش رفت که بیننده حتی با خود گفت کاش این سریال در اوج خداحافظی می کرد و اجازه می داد خاطره ای خوش در ذهن ها بماند. با پایان فصل دوم بیننده هنوز کمی امید دارد تا در فصل جدید که فصل پایانی سریال است شاهد موفقیت دوباره آن باشد.

در فصل سوم سریال شاهد اتفاقات جدیدی هستیم که قصد لو دادن داستان در این مقاله نداریم. اما در چند خط مختصر باید گفت در روند داستان هر چند اشکالاتی از طرف نویسنده و کارگردان در استفاده درست از پتانسیل های فیلم به چشم می خورد اما تا اینجای که دو قسمت از فصل سوم منتشر شده است می تواند گفت که سریال شهرزاد دارد روال منطقی اش را طی می کند و می تواند به آینده آن امیدوار بود.

بازیگران فصل سوم شهرزاد :

ترانه علیدوستی ، مصطفا زمانی ، شهاب حسینی ، پریناز ایزدیار، مهدی سلطانی، فریبا متخصص ، گلاره عباسی ، سام نوری ، امیر جعفری ، رویا نونهالی ، رضا کیانیان ، آتنه فقیه نصیری و…

 

خلاصه فصل ۳ شهرزاد :

فصل سوم ادامه فصل دوم سریال شهرزاد می باشد . این فصل از سریال شهرزاد در نیمه دوم زمستان به شبکه خانگی خواهد آمد . فصل سوم شهرزاد را حسن فتحی کارگردانی کرده و توسط آقای محمد امامی تهیه شده است .

درباره نویسنده

مدیر سایت سریال شهرزاد

اضافه کردن دیدگاه

برای ارسال نظر اینجا کلیک کنید